אחוזת ים אירועים

על מנת לקיים אירוע קטן ולהקנות לו נופך מיוחד, חשוב לבחור בצורה מיטבית מקום לאירועים קטנים. בחירה חפוזה מדי או בלתי מושכלת עלולה לאכזב במבחן התוצאה. כיצד מצליחים למצוא מקום ראוי? באמצעות כמה טיפים תוכלו לבחון מקומות לאירועים קטנים ולבחור במקום מעולה, לאירוע מוצלח ומרגש.

לבחור רק בכפוף לרשימת מוזמנים

ההגדרה שקובעת מהו באמת אירוע קטן איננה כל כך חד משמעית. כך, גם לא תמיד ברורה מאליה התשובה לשאלה מה מבדיל בין אולמות לאירועים קטנים לבין אולמות לאירועים בינוניים. לכן, הכלל פשוט – אל תבחרו באולם או בגן אירועים לפני שיש לכם רשימת מוזמנים סופית. יש לכם רשימה שכזאת? מצוין. כעת בחרו מקום שמתאים בהגדרה למספר המוזמנים.

מקום בהתאם לסוג האירוע

בדקו כיצד המקום מגדיר את עצמו. מחפשים אולם לבת מצווה? אולם לכנסים עסקיים קטנים לא יתאים לצרכיכם. מה שנחוץ לכם זהו אולם לבר מצווה? גן אירועים אקסקלוסיבי שנולד לחתונות יוקרתיות ככל הנראה לא יהיה הבחירה המתבקשת. ומה אם אתם חותרים לאירוע מיוחד, כגון אירוע טבעוני? בחרו אך ורק מקום שמתמחה באירועים מסוג זה.

פנו אל הלב שלכם

הטיפ האחרון שלנו, אך בהחלט לא הפחות חשוב, הוא לשים לב שמה שאומר לכם הלב שלכם, עמוק בפנים. גם אולם או גן שנראים מתאימים, לא קטנים מדי ולא גדולים יתר על המידה, לא יהיו בחירה טובה אם אתם לא מרגישים שזה המקום הנכון. מרגישים את החיבור? לכו עם הלב.

אחוזת ים אירועים ערוך למגוון סוגים של אירועים , ומספר גמיש של אורחים באירועים עסקיים, בר ובת מצווה, ברית ובריתה  ועוד.

באחוזת ים כל הציוד המתאים והנדרש גם לכנסים וימי עיון, תשתיות ומערכות מתקדמות במיוחד.

אם אתם מחפשים מקום לאירועים קטנים אך לא רוצים להתפשר- תאמו איתנו פגישה. נשמח להכיר ולסייע!

 

דילוג לתוכן