טיפים חשובים לקראת חתונת שישי בצהריים

טיפים חשובים לקראת חתונת שישי בצהריים

חתונות שישי בצהריים הפכו לפופולאריות מאוד בעשור האחרון וכיום כמעט כל מקום מאפשר זאת והרבה מאוד זוגות בוחרים בכך. חתונה בשישי בצהריים מיוחדת בכך שהיא מאפשרת לכל האורחים להגיע בזמן ומאפשרת אווירה נעימה, טבעית וקלילה באור השמש. עם זאת, ישנם כמה טיפים חשובים שיש ליישם כדי שהחתונה תתקיים כראוי ותהיה מוצלחת גם עבור החתן והכלה וגם עבור האורחים.

קימה מוקדמת

לעומת חתונה שמתקיימת בשעות הערב, חתונה ביום שישי מתקיימת בצהריים, מה שדוחק את כל ההכנות לחצי יום בלבד. על כן, מומלץ להתעורר מוקדם ולהתחיל בכל הארגונים כבר בשעה מאוד מוקדמת. הקימה המוקדמת מאפשרת לכלה להתאפר ולהתארגן וכן לעשות צילומי חוץ ואפילו לנוח קצת לפני ההגעה של האורחים וקבלת הפנים.

להיצמד לתכנית המקורית ככל האפשר

חתונות צהריים שמתקיימות ביום שישי צריכות להתנהל על פי לוח זמנים מוקפד שלוקח בחשבון גם עיכובים. דברים שיכולים להקל עליכם הם בחירה בספקים שגרים קרוב לאזור ההתארגנות, להתארגן במקום שקרוב מאוד למקום האירוע על מנת לחסוך את זמני ההגעה לאולם או לגן האירועים וכן לבחור מקום להצטלם בו גם בסמוך לאולם ובקרבתו. הסיבות אל מקום האירוע תקל עליכם מאוד ואפילו תשאיר לכם קצת זמן פנוי ואווירה כללית של קלילות לעומת לחץ להגיע בזמן.

בחירת המקום המתאים

בחירה במקום המתאים להתחתן בו היא לא טיפ שמייחד חתונת צהריים, אלה הינה חשובה במיוחד בחתונות צהריים בגלל אופי החתונה. חשוב מאוד לבדוק שהמקום אכן מנוסה בחתונות צהריים, שיש לו צלונים מפני השמש והעיצוב שלו מתאים לאור השמש ולאוויר הפתוח של שעות הצהריים. במיוחד חשוב הדבר כאשר מדברים על מיזוג בחללים פתוחים כמו גני אירועים, מה שיכול להיות משמעותי מאוד בחתונות שיש בצהריים שמתקיימות בקיץ. כמו כן, יש לבדוק אם מקום האירוע נסגר לפני כניסת שבת או שיאפשר לכם לחגוג עד השעות הקטנות של הלילה.

מראה החתונה והעיצוב שלה

חתונת ששי צהריים היא שונה במראה שלה מחתונה שמתקיימת בערב ולכן יש להתאים את העיצוב לחתונה שמתקיימת באור היום ולשוות את האווירה המתאימה. ההבדל העיקרי בין חתונה ששי צהריים לבין אירוע ערב הוא התאורה, שנחשבת למתוחכמת ודומיננטית מאוד בערב וחסרת משמעות כאשר מדובר בצהריים. עם זאת בחתונות שישי ישנה חשיבות רבה לאווירה טבעית ונעימה הכוללת אלמנטים צבעוניים שנראים טוב באור היום כמו פרחים, דקורציה מעץ, צבעים בהירים וגוונים חמים שישתלבו עם אור היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *